Г) 3/7-1/3=

Д) 3/16-5/32=

Е) 7/10-3/22=

+3
Ответы (1)
  1. 5 марта, 08:24
    0
    Г) 3/7-1/3=9/21-7/21=2/21

    д) 3/16-5/32=6/32-5/32=1/32

    Е) 7/10-3/22=77/110-15/110=62/110=31/55