Б (0,6x-0,5y) - 5 (0,7x-0,8y)

+3
Ответы (2)
  1. 12 января, 06:17
    0
    =0.6 х-0.5 у-3.5 х+4 у=-2.9 х+3.5 у
  2. 12 января, 07:21
    0
    (0.6 х-0.5 у) - 5 (0.7 х-0.8 у) = 0.6 х-0.5 у-3.5 х+4 у=-2.9 х+3.5 у