4 1/2*0,4:0,15*12/3=

+3
Ответы (1)
  1. 17 декабря, 22:35
    0
    4 1/2*0,4=4,5*0,4=1,8

    1,8:0,15=12

    12*12/3=24/3=8

    ответ: 8