1+1-7 (8+8-7-9+32) + (78-8+89-5+7) =

+2
Ответы (1)
  1. 7 июня, 10:39
    0
    1) 7 (8+8-7-9+32) = 7*32=224

    2) 78-8+89-5+7=161

    3) 1+1-224=-222

    4) - 222+161=-61