48 - 72 ∙ (37 - 37) + 12 =

+3
Ответы (2)
  1. 29 июля, 02:36
    0
    48-72 * (37-37) + 12=60

    37-37=0

    72*0=0

    48-0=48

    48+12=60
  2. 29 июля, 04:53
    0
    48 - 72 ∙ (37 - 37) + 12 = 60

    1) 37-37=0;

    2) 72 ·0=0;

    3) 48-0=48;

    4) 48+12=60.

    Удачи)