360 * (630:63) - (5600:70*5+6200) : 20.

+3
Ответы (1)
  1. 14 июня, 19:27
    0
    360 * (630:63) - (5600:70*5+6200) : 20=3270

    1) 630:63=10

    2) 360*10=3600

    3) 5600:70=80

    4) 80*5=400

    5) 400+6200=6600

    6) 6600:20=330

    7) 3600-330=3270