3/4=15/20; 7:5=77/55; 12/18=14:21

+2
Ответы (1)
  1. 21 октября, 02:48
    0
    3/4=15/20; - 15/20=15/20

    7:5=77/55 - 7/5=7/5

    ; 12/18=14:21 - 2/3=2/3