83 945 : 22 134 * 100 % = ? %

+3
Ответы (2)
  1. 12 января, 08:28
    0
    83945/22134*100%=

    83945/22134=3.79
  2. 12 января, 10:06
    0
    83,945:22,134*100%=3.79%