5,25*2+6,31+2*0,75+3*0,69

+2
Ответы (1)
  1. 4 апреля, 11:53
    0
    5,25*2+6,31+2*0,75+3*0,69=20.38

    1) 5,25*2=10,5

    2) 2*0,75=1,5

    3) 3*0,69=2,07

    4) 10,5+6,31=16,81

    5) 16,81+1,5=18,31

    6) 18,31+2,07=20,38