5 5/12 : 7 1/2 = ?

(2/8 + (1/2) ² + 1 5/8) : 17/6 = ?

+4
Ответы (1)
  1. 31 августа, 17:23
    0
    1)

    5 5/12=65/12

    7 1/2=15/2

    65/12 : 15/2=13/18

    2)

    1 5/8 = 13/8

    2/8+1/4+13/8=17/8

    17/8: 17/6=3/4