5 (4,2 + 1,2x) + 2 (1,1 - 2x)

+1
Ответы (1)
  1. 6 марта, 07:06
    0
    5 (4,2+1,2x) + 2 (1,1-2x) = 21+6x+2,2-4x=2x+23,2=2 (x+11,6)