1/2 : 3/4 : 5/6 1/6: 5/8 : 2/3 1/3 : 2/5 : 7/10 1 2/3 : 1 1/15 : 4/5 1 1/2 : 1 1/6: 4/9

+1
Ответы (1)
  1. 20 января, 02:28
    0
    1/2:3/4:5/6=4/5

    1/6:5/8:2/3=2/5

    1/3:2/5:7/10=25/21

    1:2/3:1=3/2

    1/15:4/5:1=1/12

    1/2:11/6:4/9=27/44