1 7/12 : (3/8+5/12) = ?

+3
Ответы (1)
  1. 22 июля, 08:06
    0
    1 7/12 : (3/8+5/12) = 19/12: (9/24+10/24) = 19/12:19/24 = (19*24) / (12*19) = 2