3.26*0.6-4.97142:7.1+82.8*0.3

+2
Ответы (1)
  1. 3 января, 03:25
    0
    1) 3,26*0,6=1,956

    2) 4,97142:7,1=0,7002

    3) 82,8*0,3=24,84

    4) 1,956-0,7002=1,2558

    5) 1,2558+24,84=26,0958