8 х - 3,7 = - 3 х + 0,7

+5
Ответы (1)
  1. 9 июня, 18:30
    0
    8 х-3,7=-3,7+0,7

    8 х+3 х=0,7+3,7

    11 х=4,4

    Х=0,4