0/100+270/30 = 170/51/3/1 = 720/90*10+180 = 420/90/15=

+1
Ответы (2)
  1. 5 ноября, 15:34
    0
    0/100+270/30=9

    170/51/3/1=1.11111111

    790/90*10+180=260

    420/90/15=0.31111111
  2. 5 ноября, 17:10
    0
    0/100+270/30=9

    170/51:3/1=1. (1)

    720/90*10+180=260

    420/90/15=0.3 (1)