А) 15 (3 х-5) + 6 (7-2 х)

Б) - 8 (-6+4 у) + 2 (-18-11 у)

+2
Ответы (2)
  1. 10 марта, 17:41
    0
    А) 15 (3 х-5) + 6 (7-2 х) = 45 х-75+42-12 х=33 х-33=33 (х-1)

    Б) - 8 (-6+4 у) + 2 (-18-11 у) = 48-32 у-36-22 у=12-54 у
  2. 10 марта, 18:41
    0
    А) 15 (3 х-5) + 6 (7-2 х) =

    = 45 х-75+42-12 х=

    45 х-12 х=75-42

    33 х=33 х=33:33 х=1

    15 (3*1-5) + 6 (7-2*1) =

    =15 (-1) + 6 (40) =

    =-15+240=

    =225

    Б) - 8 (-6+4 у) + 2 (-18-11 у) = 48-32 у-36+22 у=

    = - 10 у = - 12 у = - 12 : - 10 у=1,2

    -8 (-6+4*1,2) + 2 (-18-11*1,2) = 9,6-62,4 = - 52,8

    =