4 5/39 - (t+1 7/26) = 2 3/13

+1
Ответы (1)
  1. 24 ноября, 10:06
    0
    4 10/78-t-1 21/78-2 18/78=0,

    t=4-1-2+10/78-21/78-18/78,

    t=78/78-29/78,

    t=49/78.