60628:4-54024:6) * 28+46079

+4
Ответы (1)
  1. 23 июня, 10:49
    +2
    1) 60628:4=15157

    2) 54024:6=9004

    3) 15157-9004=6153

    4) 6153*28=172284

    5) 172284+46079=218363

    удачи!