10 - (35/11+18/11) + 42/11

+1
Ответы (2)
  1. 15 июля, 20:56
    0
    10 - (35/11+18/11) + 42/11=10-4.81+42/11=10-4.81+3.81=9
  2. 15 июля, 22:19
    0
    10-53/11+42/11=10-95/11 = - 84/11