2) 1 : 1/5. 4) 1:2/5.6) 1:2 1/7 8) 1:3 2/9

+2
Ответы (1)
  1. 15 мая, 04:34
    0
    2) = 1*5/1=5

    4) = 1*5/2=2.5

    6) = 1:15/7=1*7/15=7/15

    8) = 1:29/9=1*9/29=9/29