2 (х+3) ; 4 (х-5) ; 9 (4+у) ; 5 (у-2) ;

+2
Ответы (2)
  1. 3 марта, 07:56
    0
    2 (x+3) = 2x+6

    4 (x-5) = 4x-20

    9 (4+y) = 36+9y

    5 (y-2) = 5y-10
  2. 3 марта, 08:17
    0
    2 (х+3) ; 4 (х-5) ; 9 (4+у) ; 5 (у-2) ;

    2x+6 4 х-20 36+9 у 5 у-10