8,5 - 2,96 =

4,7 + 3,85 =

41,13 •4 =

1,8 • 0,4 =

8,1 : 3 =

7,3 : 10 =

+5
Ответы (1)
  1. 6 мая, 05:01
    0
    1) 8,5 - 2,96 = 5,54

    2) 4,7 + 3,85 = 8,55

    3) 41,13 * 4 = 164,52

    4) 1,8 * 0,4 = 0,72

    5) 8,1 : 3 = 2,7

    6) 7,3 : 10 = 0,73