1-1/3 1-11/20 4-1/9 6-3/7

+3
Ответы (2)
  1. 31 мая, 12:16
    0
    1-1/3=2/3

    1-11/20=9/20

    4-1/9=3 8/9

    6-3/7=5 4/7
  2. 31 мая, 12:21
    0
    1 - 1/3 = 3/3 - 1/3 = 2/3; 1-11/20 = 20/20 - 11/20 = 9/20; 4 - 1/9 = 9/9 - 1/9 = 8/9; 6-3/7 = 5 7/7 - 3/7 = 5 4/7