5671285 * 3000000 - 6750000 + 37500000 * 2 = 4 класс

+5
Ответы (1)
  1. 3 февраля, 10:08
    0
    5 671 285*3 000 000=17 013 085 000

    37 500 000*2=75 000 000

    17 013 085 000-6 750 000=17 006 335 000

    17 006 335 000+75 000 000=17 081 335 000