1) у=-4/3 х+8 и у=2/3 х+2; 2) у=-2 х-4 и у=х+5; 3) у=-3/2 х+6 и у=1/2 х+2; 4) у=1/4 х-1 и у=-х-6.

+5
Ответы (1)
  1. 17 марта, 12:19
    0
    y=-2x+4

    y=3x-4

    -2x+4=3x-4

    -5x=-8

    x=8/5

    y=-2*8/5+4

    y=-16/5+20/5

    y=4/5

    (8/5,4/5)