60:5 = (50+) : 5 =,65:5 = (50+) : 5 =,70:5 = (50+) =,72:6 = (60+) =) =,78) : 6=

+2
Ответы (1)
  1. 10 мая, 12:52
    0
    60:5 (50+10) : 5=12

    65:5 = (50+15) : 5=13

    70:5 = (50+20) : 5=14

    72:6 = (60+12) : 6=12

    78:6 = (60+18) : 6=13