75:3•4+65 (70-25•2+40) •2=

+3
Ответы (2)
  1. 22 ноября, 05:52
    +9
    1) 25 * 2 = 50

    2) 70 - 50 = 20

    3) 20 + 40 = 60

    4) 75 : 3 = 25

    5) 25 * 4 = 100

    6) 60 * 2 = 120

    7) 100 + 65 = 165

    8) 165 + 120 = 285
  2. 22 ноября, 06:05
    +1
    1)25*2=50
    2)70-50=20
    3)20+40=60
    4)75:3=25
    5)25*4=100
    6)60*2=120
    7)100+65=165
    8)165+120=285