5,2*2,3 + (12,8-11,36) : 26

+2
Ответы (1)
  1. 1 сентября, 05:32
    0
    1) 12,8-11,36=1,44

    2) 1,44:26=0,0554

    3) 5,2*2,3=11,96

    4) 11,96+0,0554=12,0154