Вычисли

370+449+91=

612-351=

509-238=

+1
Ответы (2)
  1. 3 мая, 12:52
    0
    370+449+91=910

    1) 370+449=819

    2) 819+91=910

    612-351=261

    509-238=271
  2. 3 мая, 12:52
    0
    370+449+91=819+91=910

    612-351=261

    509-238=171