6 7/8 - (3,14+2 1/8) ...

+2
Ответы (1)
  1. 6 февраля, 13:34
    0
    1) 3.14+2 1/8=3 7/50+2 1/8=2106/400

    2) 6 7/8-2106/400=55/8-5 53/200=644/400=1.61