12,5x-3,5x+0,17=2,87

+2
Ответы (1)
  1. 12 мая, 01:46
    0
    12,5x-3,5x+0,17=2,87

    9 х+0,17=2,87

    9 х=2,87-0,17

    9 х=2,7

    х=0,3