0,4 х-3,6-0,3 х-0,6=0,7

+4
Ответы (1)
  1. 17 мая, 22:22
    0
    0.4 х-3.6-0.3 х-0.6=0.7

    0.4 х-0.3 х=0.7+0.6+3.7

    0.1 х=4.9

    х=49