23,68 : 3,2 + 1,4 ∙ 1,3;

62) 3,9 ∙ 4,5 - 39,42 : 7,3;

+1
Ответы (1)
  1. 14 мая, 05:28
    0
    23,68 : 3,2 + 1,4 ∙ 1,3 = 7,4 + 1,82 = 9,22

    3,9 ∙ 4,5 - 39,42 : 7,3 = 17,55 - 5,4 = 12,15