1/2 = ... / 4 2/4 = ... / 2 1/2 = ... / 8 4/8 = ... / 4 1/4 = ... / 8 4/8 = ... / 2 2/4 = ... / 8 6/8 = ... / 4 3/4 = ... / 8 4/4 = ... / 8

+3
Ответы (1)
  1. 17 февраля, 08:32
    0
    1/2=2/4 2/4=1/2 1/2=4/8 4/8=2/4 1/4=2/8 4/8=1/2 2/4=4/8 6/8=3/4 3/4=6/8 4/4=8/8