1/5 от (3 1/8+1 1/4)

1 1/3 от (5 1/2-3 7/8)

+5
Ответы (1)
  1. 6 мая, 07:10
    0
    1) 2 7/8*1/5=23/40

    2) 1,625*1 1/3=13/6