16-8+3 = 6+7-9 = 7+8-15 = 12-5+7=

+4
Ответы (1)
  1. 9 марта, 06:51
    0
    16-8+3=8+3=11

    6+7-9=13-9=4

    7+8-15=15-15=0

    12-5+7=7+7=14