10 * (3L-2) - (45L+18) : 3 + (11-L) * 5=25 L=8

+1
Ответы (1)
  1. 28 апреля, 22:05
    0
    10 * (3*8-2) - (45*8 + 18) : 3 + (11-8) * 5 = 25

    10 * (24-2) - (360+18) : 3 + (11-8) = 25

    10 * 22 - 378:3 + 3=25

    220 - 126+3 = 25