1. 1) - 1,3+0,8 = 2) - 2,5-6,7=. 3) 1/6-2/3=. 2. 1) 1,2+х=1,02

+5
Ответы (1)
  1. 22 февраля, 02:32
    0
    1) - 0,5

    2) - 9,2

    3) - 3/6=-1/2

    4) х=1,02-1,2

    х=-0,18