6/7 - 2/3 =

11/12 - 5/6 =

4/9 + 1/6 =

7/15 + 3/40 =

+3
Ответы (1)
  1. 31 августа, 06:18
    0
    = 18/21 - 14/21 = 4/21

    = 11/12 - 10/12 = 1/12

    = 8/18 + 3/18 = 11/18

    = 56/120 + 9/120 = 65/120 = 13/24