2 ... 2 ... 2 ... 2=18, 2 ... 2 ... 2 ... 2=22, 2 ... 2 ... 2 ... 2=88

+5
Ответы (1)
  1. 16 декабря, 17:46
    0
    2*9=18 2*11=22 2*44=88