7/7-8/8=-1/1 + 7/7+9/8=

+5
Ответы (1)
  1. 17 августа, 09:30
    0
    7/7-8/8=1-1=0

    -1/1+7/7+9/8=-1+1+1+1/8=1+1/8=9/8