3 2/25+3/25 5/8+3 1/8 17 9/16+3/16 7/19+2 5/19 4 13/45+4/45 3+7/7 4+3/3

+4
Ответы (1)
  1. 15 июня, 02:58
    0
    1-1/4=0.75

    2-3/7=1 4/7

    4-5/12=3 7/12

    6-7/15=5 8/15

    8-3/7=7 4/7