7 есеп 15 бет 4 сынып х-624=281; а: 20=9; 900-у=217; 800:а=8

+5
Ответы (1)
  1. 2 марта, 06:36
    0
    Х-624=281

    х=281+624

    х=905

    905-624=281

    а: 20=9

    а=9*20

    а=180

    180:20=9

    900-у=217

    у=900-217

    у=683

    900-683=217

    800:а=8

    а=800:8

    а=100

    800:100=8