2*2*5*5*4*4 (13*х-8*8) = 40

+5
Ответы (1)
  1. 14 июня, 14:58
    0
    2*2*5*5*4*4 (13*х-8*8) = 40

    1600 (13 х-64) = 40

    20800 х-102400=40

    20800 х=102440

    х=102440:20800

    х=4,925