2 3/4 : 1 1/10+2 3/4

+2
Ответы (1)
  1. 25 июля, 03:40
    0
    2 3/4 : 1 1/10+2 3/4=5 1/4

    1) 2 3/4 : 1 1/10=2 2/4

    2) 2 2/4 + 2 3/4=5 1/4