Б) 0,2*2,354+0,26*7,646=

а) (0,5*11) * 8=

+5
Ответы (1)
  1. 28 июня, 02:47
    0
    Б) 0,2*2,354+0,26*7,646 = 0,4708+1,98796 = 2,45876

    а) (0,5*11) * 8=5,5*8=44