4,49 - (6,21 + 3,3) + (6,7 - 4,49) + 6,21

+5
Ответы (1)
  1. 11 сентября, 13:02
    0
    1) (6,21 + 3,3) = 9.51

    2) (6,7 - 4,49) = 2. 21

    3) 4,49 - 9.51 = - 5.02

    4) 2. 21 + 6,21 = 8.42

    5) 8.42-5.02 = 3.4