17:4 22:6 27:5 59:9 27:7

+1
Ответы (1)
  1. 4 апреля, 16:28
    0
    17:4=4 1/4 22:6=3 2/3 27:5=5 2/5 59:9 = 6 5/9 27:7 = 3 6/7