Разложите на множетели x^3-x^3y-xy^2+y^3

+4
Ответы (1)
  1. 10 сентября, 16:22
    0
    3 (x-y) + xy (y-x) = 3 (x-y) - xy (x-y) = (3 - xy) (x-y)